Вихідний з оперетою

Вихідний з оперетою

Куди ведуть сліди….

Шановний друже, Національна оперета України пропонує тобі детективний пізнавально-розважальний  квест «Куди ведуть сліди…»!

Що може бути цікавішим за унікальну можливість відчути себе в театрі не лише глядачем, але й учасником веселих казкових пригод?!

Вночі трапилося дещо таємниче: охорона чула загадкові кроки та звуки, а вже вранці в театрі зчинилася справжня метушня, адже хтось викрав музичні інструменти оркестру! Але цього зловмисникам виявилося замало – деякі інструменти були просто пошкоджені! Крім загадкових слідів, знайшлися зламані струни, незрозумілі таємничі написи, дивні записи з камер спостереження… Але ж  інструменти вкрай необхідні на вечірню виставу! Приймаєш цей виклик?! Якщо так – відправляйся з командою таких самих сміливців у подорож та, рухаючись слідами, крок за кроком дізнавайся, що трапилось, знайомся з різними музичними інструментами та спробуй все врятувати!

Слід – це тільки початок історії…

 

 

Bilethouse.com - Афіша Дітям. Квест для дітей Куди ведуть сліди. Замовлення, доставка, бронювання квитків в Театр Оперети без сервісного збору. Купити квиток на сайті онлайн