Дед Мороз и Сказочная Башня

Дед Мороз и Сказочная Башня

Новорічна вистава

Дед Мороз и Сказочная Башня

  • Найяскравіше та найзахоплююче новорічне шоу країни!
  • Парк казкових фотозон від Sherliz_theater;
  • Унікальні конкурси та майстер-класи;
  • 7-й рік ми створюємо кращі зимові вистави для дітей та дорослих в Україні;
  • І все це — на кращій сцені країни МЦКМ «Жовтневий палац».

2020 — унікальний рік, і зустрічаємо ми його чарівним зимовим шоу для всієї родини.

Рідкісна в своєму роді новорічна феєрія. Захоплива та весела подорож до Світу Казок.

Артисти різних жанрів в одному шоу: актори театру, акробати, повітряні гімнасти, ілюзіоністи, витончена й ніжна балерина та ін. Синтез класичної хореографії та сучасних танцювальних напрямків.

Улюблені казкові герої, герої античності, міфічні створіння та авторські персонажі, створені Sherliz_theater. Та, звичайно, велетенська ялинка та Дід Мороз.

Тривалість шоу: 1 година 10 хвилин.

Шоу українською мовою.

Живий звук.

За 30 хвилин до початку кожної вистави на другому поверсі працює інтерактивна програма з розвагами і авторськими майстер-класами від Sherliz_theater.


Sherliz_theater
— це той театр, який розвивається найбільш динамічними темпами в Україні. Всі спектаклі виключно з унікальними персонажами, сюжетами, художнім та музичним оформленням. Еклектика — це відмінна риса стилю Sherliz_theater. Це, і багато іншого, робить спектаклі театру популярними і затребуваними, ми отримуємо найвищу оцінку глядацьких симпатій.

 


Bilethouse.com - Афиша Киев. Новогодняя сказка Дед Мороз и Сказочная Башня. Заказ, доставка, бронирование билетов на Новогодние представления 2020 для детей. Купить билеты на сайте онлайн