Дед Мороз в Королевстве Шоколада

Дед Мороз в Королевстве Шоколада

 

Дід Мороз у Королівстві Шоколаду

  • Найяскравіше та найзахоплююче новорічне шоу країни!
  • Парк казкових фотозон від Sherliz_theater;
  • Унікальні конкурси та майстер-класи;
  • 7-й рік ми створюємо кращі зимові вистави для дітей та дорослих в Україні;
  • І все це — на кращій сцені країни МЦКМ «Жовтневий палац».

Чарівна подія 2019 року!

Найсоковитіші солодощі, найяскравіші костюми, оригінальний сюжет, де вся Ваша родина разом з Дідом Морозом побуває в гостях у Королеви Карамелі, в Селищі Пряників, де Ви матимете нагоду познайомитися з Пряниковим Ельфом. А сади солодкої вати? А журавлина в цукрі і танцюючий мармелад? І звичайно, Королівство Шоколаду! Ми чекаємо на всю Вашу сім’ю в гості!

Тривалість шоу: 1 година 10 хвилин.

Шоу українською мовою.

Живий звук.

За 30 хвилин до початку кожної вистави на другому поверсі працює інтерактивна програма з розвагами та авторськими майстер-класами від Sherliz_theater.


Sherliz_theater — це той театр, який розвивається найбільш динамічними темпами в Україні. Всі вистави виключно з унікальними персонажами, сюжетами, художнім і музичним оформленням. Еклектика — це відмінна риса стилю Sherliz_theater. Це, і багато іншого, робить спектаклі театру популярними та затребуваними, ми отримуємо найвищу оцінку глядацьких симпатій.

 

 
Bilethouse.com - Афиша Новогодних  представлений Киев. Новогодняя сказка Дед Мороз в Королевстве Шоколада. Заказ, доставка, бронирование билетов на Новогодние Елки 2020 для детей. Купить билеты на сайте онлайн