Ethno-Jazz 360 Er. J. Orchestra

Ethno-Jazz 360 Er. J. Orchestra

Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує на повнокупольне шоу Ethno-Jazz 360! Цього вечора, під зоряним небом, для вас, один з легендарних колективів міста Києва -  Jazz band “Er.J.ORCHESTRA”. 
 
   Er.J.ORCHESTRA -  давно відомі киянам та справжнім поціновувачам якісного джазового саунду. Захоплююча талановита музика ,разом з неперевершеними  яскравими відео проекціями на найбільшому куполі країни, в новому комфортному залі подарують незабутній джазовий вечір!
   Більше 30 років творчості та виконавча майстерність вивели колектив на Зоряну орбіту імпровізацій та зробили потік гармонічного звучання бурхливим, цікавим широкому колу слухачів за неповторність та постійний пошук нового в старому до традиционному. 
 
  А як відомо, нове - це гарно забуте старе, навіть у джазі).
 
Ось і цього разу ви почуєте нове звучання старовинних музичних інструментів у сучасній джазовій обробці. А їх буде чимало, серед них індійський ситар та шотландська волинка, українські цимбали та персидский уд, французька ліра та багато інших архаїчних інструментів. В оточенні та при підтримці більш сучасних - скрипки, акустичного басу та різноманітних флейт з перкусіями.
 
 Для Вас гратимуть:
 
ОЛЕКСА КАБАНОВ - етнічні інструменти: цимбали, ситар, уд, волинка, сантур  та інші; 
ВІКТОР КРИСЬКО - скрипка; 
ВОЛОДИМИР СОРОЧЕНКО - бас; 
ОЛЕКСІЙ АЛЕКСАНДРОВ - флейти, перкусії.
 
Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено.
 
 
 
 
Bilethouse.com - Афиша КиевEthno-Jazz 360 Er. J. Orchestra. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн с помощью банковской карты