Vatra Halki - Ватра Фольк

Vatra Halki - Ватра Фольк

«Vatra Halki - Ватра Фольк. Музика Туреччини і України - музика Європи»

Влітку багато хто прагне поїхати до Туреччини, а хор з Туреччини їде до України.

17 серпня вперше до України завітає відомий турецький вокально-хоровий колектив — «Anchorus» polifonic choir»- яскравий, самобутній, відомий у Туреччині та далеко за її межами. Хор здобув велику популярність своїм відношенням до виконавської майстерності та репертуарної політики, вокальної манери та нестандартних інтерпретаційних рішень.

«Anchorus» polifonic choir» розділить концертну сцену з видатним київським колективом — «Академічним камерним хором «Хрещатик», відомим своїми самобутніми програмами, авторськими театралізованими постановками, блискучою виконавчою майстерністю та унікальною тембральною драматургією.

У концерті звучатиме переплетіння музики різних епох та стилів, різнобарв’я та колористика турецької музики у поєднанні з запальною та барвистою українською піснею. Кращі зразки європейської сучасної музики та світові шедеври естради занурять вас у неповторний та фантастичний світ, в якому яскравими мелодійними фресками поєднаються самобутні культури Туреччини та України.

Концерт буде цікавий широкому колу любителів музики і національної культури.

Диригенти — Джихан Сельчук, Павло Струць.
Хормейстер-постановник — Наталія Бегма.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Vatra Halki - Ватра Фольк. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві . Квиток онлайн