Bria Blessing and Shockolad

Bria Blessing and Shockolad

«IVASYUK», у виконанні Брії Блессінг та ShockolaD

  • наживо легендарні композиції «Червона Рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй» та багато інших
  • ніжні та проникливі пісні Володимира Івасюка в оригінальних джазових аранжуваннях
  • цікава колаборація американської співачки та українських музикантів

Брія Блессінг — американська співачка з українською душею, що народилася в Техасі, а визнання здобула в Україні після участі у вокальному шоу «Голос Країни-4». Співачка гастролює по Україні, у США, Канаді, Данії, Норвегії та Польщі.

ShockolaD – український проект, який у своїй творчості поєднує різні стилі та постійно імпровізує над звуками, думками, синтезом електроніки та акустики. Основна ідея проекту – поєднувати різні культури для створення нового музичного мислення, тож вони концентруються на співпраці з різними музикантами з України та світу.

Брія Блессінг та ShockolaD зберуться разом, щоб вшанувати музичну спадщину видатного українського композитора та поета Володимира Івасюка, переосмисливши його вічні пісні для нових поколінь.

13 липня улюблені пісні Івасюка зазвучать у сучасному та свіжому обрамленні, але при цьому зберігши цілісність і душу текстів та мелодій.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт Bria Blessing and Shockolad в клубі Caribbean Club. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві . Квиток онлайн