Повнокупольне шоу-мюзикл

Повнокупольне шоу-мюзикл "Я - такий"

Мистецький проект «ARTSpaceTM» Київського Планетарію та Театр мюзиклу «Комільфо» презентують нове повнокупольне шоу-мюзикл, антибулінг історію під назвою «Я - такий».

В людській уяві мюзикли – це, здебільшого, розважальний жанр, але що, як на цьому все не закінчується? До Вашої уваги прем’єра першого соціально-психологiчного мюзиклу.

Головна тема, що втілилась й у задум творців мюзиклу - прорив гуманізму. Ми спробуємо показати, що зовнішність – це лише обкладинка книги, якою і являється жива людина. Як завжди, у шоу будуть ті, хто проти, хто осуджує. Без них не було б конфлікту, достатнього, щоб спалахнув вогонь цієї історії.

На сцені будуть розкриті долі реальних історичних персонажей, які мали певні фізичні або психологічні вади і за це знаходились під постійним тиском соціуму. По суті, персонажі 19 сторіччя, яких можна буде побачити у мюзиклі, зазнавали того самого булінгу, який і зараз є гострою проблемою нашого суспільства. Особливо у підлітковому віці.

Мета мюзиклу – довести, що кожна людина чудова саме така, яка вона є від природи! Чи то жінка, в якої фізичною вадою є борода, чи то альбіноси, яких не торкнулися кольори, чи то товстуни, чи просто дивні люди.

Відвідавши повнокупольне шоу «Я - такий», ви матимете можливість насолодитися надихаючою сюжетною лінією і вразитися всесвітньо відомими піснями та чарівною хореографією.

Майже всі види мистецтв на одній сцені, під одним із найбільших куполів Європи. Це варто бачити! Адже, одна з головних пісень цього мюзиклу називається «Це грандіозне шоу!». Приходьте i переконайтесь у цьому на власнi очi!

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Квитки на концерт в Київский Планетарій. Повнокупольне шоу-мюзикл Я - такий. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Купити квиток онлайн