Маленький Відень на Пруті (Австрія) AndriyivskyFest

Маленький Відень на Пруті (Австрія) AndriyivskyFest

Камінна зала

AndriyivskyFest в Театрі Колесо

Вистава Маленький Відень на Пруті.

Timna Brauer & vienna clarinet connection (Австрія, м. Відень)

«Маленький Відень на Пруті» («Klein-Wien am Pruth») О. Кукелка

Театральна компанія «Timna Brauer & vienna clarinet connection» (Австрія, м. Відень)

Вистава «Маленький Відень на Пруті» це музично-текстовий колаж композитора Олександра Кукелки у співпраці з віденським кларнетним ансамблем та «Neues Wiener Musik Theater» (Новий віденський музичний театр). Це «Чернівецькі замальовки» Олександра Кукелки у поєднанні з буковинською поезією: Пауль Целан, Грегор фон Реццорі, Роза Ауслендер, Карл Еміль Францоз та ін.).

Олександр Кукелка стоїть в ряду з Брамсом, Кодаєм, Бартоком, Стравінським, які займалися народною музикою. Він створює музику, яка виходить за межі музичного змісту та викликає у слухача певні образи та емоційні настрої. Для нього важливо створити музику з наративним характером. Таким чином відкриваються нові звукові простори, які у своїй пластичності викликають перед очима слухача образи людей, пейзажі та історії. Крім того, Олександр Кукелка має особистий зв’язок з Буковиною — звідти походять його предки. Головними поштовхами до написання цього твору були враження та спогади, що залишилася у нього від дідуся, коли той займався музикою.

Мова вистави німецька з українськими субтитрами

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава Маленький Відень на Пруті. AndriyivskyFest. Гастролі. Замовлення, доставка, бронювання квитків в Театри Києва. Купити квитки в театр онлайн, за допомогою банківської карти