Благодійний творчий проект «Дует із зіркою»

Благодійний творчий проект «Дует із зіркою»

Благодійний творчій проект «Дует з зіркою" започаткован з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх у суспільстві методами та засобами культури.

Проект являє собою щорічні телевізійні концертні програми, в яких учасники (діти), відібрані в ході попередніх прослуховувань, співають дуетом із Зірками української естради та джазу.

Благодійний творчій проект «Дует із зіркою» об’єднує зусилля держави, бізнесу, освітніх та лікувальних структур. У ньому беруть участь як відомі особистості нашої Держави, так і окремі громадяни, яких об’єднує одна спільна мета — соціалізація дітей з обмеженими можливостями і можливість адаптації їх в сучасному суспільстві. Крім того, залучаючи до участі в проекті творчих дітей та молодь, ми формуємо в суспільстві відповідну культуру спілкування з подібними дітьми. Проект «Дует із зіркою» знаходить цілеспрямовану підтримку в органах державної влади та серед пересічних громадян. Він широко висвітлюється численними органами масової інформації та адаптований для реалізації засобами телебачення.

Проект ставить за мету налагодити діалог між суспільством та всіма учасниками, які задіяні у важливому процесі промоціі ітклюзіі в краіні.

Саме тому, до проекту залучилися, та активно з ним співпрацюють, такі знані українські виконавці як Народна артистка України, лауреат державної премії УССР ім. Тараса Шевченка, Герой України, легенда української пісні Ніна Матвієнко; Народна артистка України, співачка та композитор Ірина Білик; молода українська співачка, лауреат численних фестивалів та конкурсів, автор пісень Scarlett; популярний український співак, фіналіст проекту «Голос країни» та національного відбору на конкурс Євробачення Laud; вокаліст, хореограф-постановник, переможець телепроектів «Танці з зірками», «Танцюю для тебе» Сергій Костецький; популярна українська співачка, автор пісень Катя Chily, та багато, багато інших. Для дітей з обмеженими можливостями особисте спілкування або спільний виступ із Зіркою залишиться назавжди в пам, яті, дозволить їм повірити у власні сили і надасть натхнення у повсякденному житті.

Якщо вам теж не байдужі проблеми соціалізації дітей з особливими потребами у нашому суспільстві - приєднуйтесь, ми чекаємо на Вас, адже добрі справи об, єднують!

 

 Bilethouse.com - Афіша КиївДует із зіркою. Замовлення, доставка, безкоштовне бронювання квитків. Купити квитки на сайті онлайн