Symphonic tribute show: Queen. AC/DC

Symphonic tribute show: Queen. AC/DC

Symphonic tribute show: Queen. AC/DC

22 листопада о 19:00 в Палаці «Україна» симфонічне триб’ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound. Енергія легенд року QUEEN та AC/DC в одному концерті!
Запальні рок-бенди, сучасний оркестр, потужні вокалісти та спецефекти об’єдналися, щоб відтворити легендарну музику кумирів для тебе!
Експресія рок-гігантів та глибинність симфонічного аранжування зіллються в піснях, що сколихнули весь світ. Queen та AC/DC — музичні титани, які розривали сцени по всьому світу, а на їх музиці виросли три покоління палких фанатів!
І щире захоплення ними змусили Lords of the Sound створити симфонічне триб’ют шоу «Rock Legends». Драйв та гармонія, мурахи по шкірі та нестримні коливання тіла, наспівування обожнюваних пісень — це все твої відчуття на концерті 22 листопада.
QUEEN — один з найбільш успішних гуртів в історії рок-музики. Та й один з найнеординарніших. Свого часу вони перевернули уявлення про музику, стали революціонерами, доводили натовпи людей до божевілля, вразили та закохали світ своїм музичним баченням. Їх музика непідвладна часу, вона не старіє.
У симфонічному аранжуванні та у виконанні гурту «The Beast» (соліст Іван Ворон) зазвучать нетлінні «Bohemian Rhapsody», «We Will Rock You», «We Are the Champions», «The Show Must Go On», «Another One Bites the Dust», «I Want to Break Free» та інші пісні, що стали класикою року.
Другий блок шоу присвячений ще одному з найвідоміших гуртів в історії рок-музики.
AC/DC розглядаються як піонери хард-року та хеві-метала, хоча самі свою музику завжди класифікували як рок-н-ролл, в основі якого лежить ритм-н-блюз, посилений залізним звучанням гітар, барабанним громобоєм та скреготливим вокалом.
І якнайкраще з нелегким репертуаром впорається офіційний триб’ют гурт «Easy Dizzy» (солісти Matteo Giovannone та Андрій Соколов) у супроводі Lords of the Sound. Будьте певні, ці хлопці відтворюють атмосферу, заряджають потужною енергією та драйвом рок-н-рола в дусі AC/DC!
Легендарний барабанщик AC/DC Кріс Слейд після сумісного годинного концерту з Easy Dizzy відмітив їх високий рівень: «Вони глибоко в матеріалі, віртуозні, сповнені запалу та легко імпровізують».
Тому готуйтеся до якісного відриву під Back in Black, Thunderstruck, Highway to Hell, T.N.T., Shoot to Thrill та інш. у симфонічному супроводі Lords of the Sound.
Дві години запального симфо-року Queen та AC/DC охоплять вас з головою 22 листопада в Палаці Україна на симфонічному триб’ют шоу Rock Legends від Lords of the Sound.


Bilethouse.com
Афиша Киев. Концерт Symphonic tribute show: Queen. AC/DC. Заказ, доставка, бронирование билетов на Концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн