Колискова від тата

Колискова від тата

ART-СЦЕНА театру

Спільно з Творчим патріотичним об'єднанням "Музичний батальйон"

Концерт-презентація Альбому й Співаника

Колискова Від Тата – це унікальний Альбом колискових, заспіваних чоловіками, й Співаник з нотами, текстами та ілюстраціями.

Створено за підтримки Громадської спілки

«Музичний Батальйон» та студії звукозапису Кофеїн.

Презентація складатиметься з

  • Концерту
  • Автографсесії
  • Виставки-продажу листівок з оригінальними ілюстраціями із Співаника від Наталі Бендус.

Відомі Тата, а серед них Тарас Компаніченко та Северин Данилейко (Хорея Козацька), Олександр Ярмола (Гайдамаки), Євген Їжак Романенко (ТаRuta), Олексій Шманьов (KARNA та ENTREE), Сергій Василюк (Тінь Сонця), Григорій Лук’яненко (Рутенія), актори Сергій Файфура та Володимир Збаразький, заспівають зі сцени свої Колискові у супроводі роялю та струнного квартету.

Також, музиканти розповідатимуть про свій досвід співу Колискових, ставлення до них, стосунків у у родинному колі. Це створить затишну сімейну атмосферу й дозволить глядачам надихнутися ідеєю причетності чоловіків до виховання діточок з перших днів їхнього життя.

Таня Ша, упорядниця проекту: «Зазвичай колискові співають жінки. Ми вирішили вдосконалити цю традицію. Й створити альбом колискових, заспіваних чоловіками. Тут є пісні світлі й серйозні, веселі й замріяні… Хотілося створити затишний спокійний настрій, та разом з цим, нашепотіти малюкові про прекрасне, про любов, про мужність, честь й красу…».

Під час заходу митці, причетні до створення Альбому, даруватимуть його глядачам, батькам та діточкам.

Також, у рамках презентації ми запрошуємо долучитися до благодійності й приносити дитячі книжки та канцелярське приладдя для діток ВІЛ відділення Охматдит.

 

Тривалість заходу – 2 год.

 

Bilethouse.com - Афіша КиївКолискова від тата. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Київі. Купити квитки онлайн