The Alibi Sisters

The Alibi Sisters

The Alibi Sisters

Довгоочікуване повернення — The Alibi Sisters дадуть єдиний ексклюзивний концерт у Caribbean Club Concert-Hall. 17 травня сестри Завальські вперше після тривалої паузи у спільній творчості знову заспівають всіма улюблені хіти дуету.

На слухачів чекатиме не концерт, скоріше — ностальгічна мандрівка у минуле, вечір теплих, до щему та мурашок спогадів. Спогадів про нестримні танці під «Фламенко» та «Bachata», самотні прогулянки під зливою у супроводі пісні «Мелодия дождя», переживання буремної історії кохання під «С чистого листа», «Исповедь» та «Табу».

У 2012-му Алібі вирішили натиснути на паузу — співачки взяли тайм-аут та зосередилися на інших проектах. З того часу Анна та Ангеліна не припиняли творчі та особисті пошуки і от, нарешті, потішили звісткою про нову віху в історії Алібі, тепер — The Alibi Sisters.

А з чого усе починалося, ми почуємо на їхньому ексклюзивному виступі в Caribbean Club Concert-Hall. Тим паче, що саме на цьому вечорі дует відсвяткує вісімнадцяту річницю з моменту народження гурту.

Концерт The Alibi Sisters — це:

  • довгоочікуване возз’єднання легендарного дуету;
  • перевірені часом та завчені напам’ять хіти;
  • нове звучання, за яке відповідав джазовий композитор Олексій Боголюбов;
  • занурення у спогади, пов’язані з кожною піснею;
  • особливий вечір під знаком музичної вишуканості;

Чуттєвість та теплий ностальгічний післясмак в інтелігентній обгортці — не пропустіть єдиний концерт The Alibi Sisters у Caribbean Club Concert-Hall.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Концерт The Alibi Sisters в клубі Caribbean Club. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Квиток онлайн