Botanica jazz - Sinatra

Botanica jazz - Sinatra

Botanica jazz - Sinatra


Володар «оксамитового» тембру, що став кумиром для багатьох музикантів і просто шанувальників музики. Його пісні незмінно входять в топ рейтингів романтичних хітів і складають золоту колекцію джазу.

У цей вечір в квітучому ботанічному саду прозвучить концерт-присвята одному з найвеличніших голосів в історії світової музики, мрії всіх жінок першої половини 20-го століття, легендарному Френку Синатрі! Балади Сінатри сьогодні все так само добре підходять до перших поцілунків, як і півстоліття тому.

«My Way», «New York», «Fly Me to the moon» ... Улюблені мелодії в джазовому аранжуванні виконає квінтет віртуозного піаніста, лідера сальса-бенду «DisLOCAdos» - Іллі Єресько. Вокальні партії великого Френка виконає знайомий багатьом за проектом «Голос» вокаліст Роман Руссу.

Ілля Єресько - відомий київський джазовий піаніст. Випускник музичного училища ім. Глієра, де він займався в класі Петра Пашкова. Кілька років вивчав закони композиції під керівництвом композитора Анатолія Золкіна. Брав участь в колективах: Схід-Side, Квартет Гьотца Грюнберга, Kiev Salsa Kings, Овсяников & Єресько Band, DisLOCAdos.

Роман Руссу - молодий український співак, автор пісень, фіналіст вокального шоу талантів «Голос». Вокаліст з унікальним тембром, який не залишить вас байдужими.

У цей вечір на сцені:
    Ілля Єресько - клавіші
    Валентин Корнієнко - контрабас
    Анатолій Шмаргун - барабани
    Роман Руссу - вокал

Цей літній вечір для вас пройде у місці чарівної краси , під звук улюблених мелодій і оксамитового голосу. Чекаємо вас 20 липня в Ботанічному саду ім. М. М. Гришка.


Bilethouse.com - Концерти Київ. Botanica jazz - Sinatra. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти джазової музики в Києві без комісії і сервісного збору. Купити квитки на сайті онлайн