Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band

Jazz Arsenal - Will Jacobs Big Band

У свої 26 років цей молодий виконавець зарекомендував себе як зрілий і талановитий імпровізатор, який з'єднує блюз, джаз, госпел, R & B і соул. Його потужні живі виступи вже почула Європа, США і Азія. У цей вечір Will Jacobs Band наповнять ваш вечір соковитими, авторськими і добре знайомими блюзовими мелодіями.

Уілл народився в Чикаго, де у віці 12-ти років він уже грав у клубах, виступаючи на беку у кращих блюзових виконавців. У 2009 році Вілл і його перша група «Dirty Deal» привернули увагу виступом на Blues Show в Мемфісі, відразу після перемоги в конкурсі Chicago Blues Challenge-Youth Division. Після цього Уїлл продовжив своє навчання в Бостонському Berklee College of Music. Потім послідували сесії в Чикаго, американський тур з CJ Chenier і навіть виступ на Шрі Ланці. Уілл Джейкобс відточував свої навички старомодним, але дієвим способом - досвідом. У 2016 році він почав грати в Берліні з Маркосом Коллом, а також виступати з музикантами світового класу на фестивалях в Польщі, Іспанії та Франції. Сьогодні він один з найвідоміших молодих виконавців блюзу.

Музиканти Will Jacobs Band виконують блюзові стандарти і авторські композиції з пристрастю і неймовірною самовіддачею. Кожен раз доводячи, що рівень їх майстерності далеко за рамками їх віку. Хриплуватий глибокий голос Уїлла під акомпанемент з суміші блюзу, R & B і соул підносять старий добрий блюз на абсолютно новий рівень. Кажуть, що за цими
хлопцями майбутнє.

Увечері 26 липня Marco Concert запрошує вас на літній майданчик комплексу «Мистецький Арсенал», щоб відчути як звучить свіжий, наповнений шаленої енергетикою, чиказький блюз! Чекаємо вас в 20:00 за адресою вул. Лаврська, 10-12.