Моцкунас-Мікалкенас-Берре Тріо

Моцкунас-Мікалкенас-Берре Тріо

За підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні

«PLUNGED» («Занурені»)

"МОЦКУНАС-МІКАЛКЕНАС-БЕРРЕ Тріо"
ЛЮДАС МОЦКУНАС (кларнет, саксофон) Литва
АРНАС МІКАЛКЕНАС (фортепіано, акордеон) Литва
ХАКОН БЕРРЕ (ударні) Норвегія

Уперше музиканти цього литовсько-норвезького тріо разом виступили 2014 року під час двотижневого європейського турне. Вони грають сучасний камерний джаз, занурений у нову академічну музику, авангард та фрі-джаз. Репертуар ансамблю базується на оригінальному матеріалі Людаса Моцкунаса та Арнаса Мікалкенаса, включаючи вільну імпровізацію. «PLUNGED» – назва нового альбому тріо.

Людас Моцкунас (кларнет, саксофон) виступає на європейській джазовій сцені як лідер та спів-лідер кількох ансамблів, як джазових, так і ансамблів нової академічної музики. Творчі інтереси артиста зосереджені на імпровізаційній та експериментальній музиці. Він є одним із засновників Федерації литовського джазу та незалежного лейбла NoBusiness.

Арнас Мікалкенас (фортепіано, акордеон) стверджує, що його мета – сприяти популяризації некомерційного мистецтва, зокрема імпровізаційної музики. Ім’я цього артиста добре відоме у світі академічної музики, як піаніст він здобув нагороди у кількох міжнародних конкурсах, зокрема в Італії, Німеччині, Чехії, Польщі, Ірландії та ін. Також пише музику для драматичних спектаклів.

Хакон Берре (ударні) родом з Норвегії, живе в Копенгагені. Є активним учасником різноманітних джазових проектів, а також викладає. У своїй грі використовує багату палітру звуків, залучаючи як музичні, так і немузичні об’єкти, традиційні і нетрадиційні способи звуковидобування. Пише музику до театральних вистав, є автором кількох інсталяцій у музеях Данії та Німеччини.

 

Bilethouse.com - Афіша КиєваМоцкунас-Мікалкенас-Берре Тріо. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти джазової музики в Києві. Купити квитки на сайті оналйн