Аквариум

Аквариум

День Народження БГ в Києві нарешті відбудеться. Після перенесення дати та скасування попереднього шоу Борис Борисович і його незмінно велика команда музикантів приїдуть до Києва. Два концерти відбудуться в улюбленому шанувальниками БГ Caribbean Club 20 і 21 червня

Як і планувалося, концерт Бориса Борисовича матиме назву одної з його пісень — «Двери Травы», минулого року відбулося нове народження цієї пісні, що з’явилася в 70-х роках.

Борис Гребенщиков про пісню «Двери Травы» (2017): «. эта песня для меня существенная, потому что это первая песня, написанная мною, которая мне по-настоящему понравилась — она была какой-то не „самодеятельной“, а „настоящей“. А писал я её, находясь в удивительном мире: я сидел утро за утром на лесной поляне в Мюллюпельто, читал недавно вышедший „Сильмариллион“ Толкина и всё, что я видел вокруг, принадлежало одновременно двум мирам, потому что карельские леса были прямым продолжением лесов Белерианда.»

Борис Гребенщиков народився 27 листопада 1953 року в радяньскому Ленінграді. У 70-х роках БГ заснував групу «Аквариум». До середини вісімдесятих років група жила напівпідпільним життям, роблячи домашні записи і зрідка виїжджаючи на короткі гастролі в інші міста. У квітні 1980 року, після виступу на тбіліському рок-фестивалі, група «Аквариум» була офіційно заборонена. Через 7 років, в 1987 році «Аквариум» випустив офіційну платівку гурту в СРСР.

В 2017 «Аквариум» відсвяткували 45 років аншлаговим концертом в Києві. За 45 років гурт випустив десятки альбомів, зіграв тисячі концертів по всьому світу. Авторитет Бориса Борисовича у рок-н-ролі досяг космічного рівня ще років 20 тому.

Концерт БГ 65 «Двери Травы» в Києві 2019 — це надважлива віха в житті та концертній діяльності Бориса Борисовича, це подія, яка залишиться в історії БГ та у вашій особистій історії незабутніми та прекрасними спогадами. Який сет-лист обере БГ на святкуванні свого Дня Народження в Києві — передбачити неможливо. Його сет-листи завжди неповторні, а перелік виконаних пісень сильно відрізняється від попередніх. Одне знаємо точно — це буде тригодинне шоу, захоплююча подорож на його і ваш «зворотній бік реальності». Це неможливо пропустити.

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Концерт Аквариум в Киеве. Заказ, доставка, бронирование билетов на Конерты в Киеве. Купить билеты онлайн