Ольга Чубарева. Романс про кохання

Ольга Чубарева. Романс про кохання

Кругла зала Жовтневого Палацу

Ольга Чубарева

Ольга Чубарева - народна артистка України, оперна співачка, піаністка, професор, доктор філософії, лауреатка десятків міжнародних конкурсів, є не тільки головною виконавицею, але й автором, продюсером і режисером міжнародного арт-проекту «LADY OPERA».

Вродлива, талановита, сучасна, її ім’я – у першій десятці 25 найкрасивіших оперних співачок світу. Її голос — магія, потужна енергетика, непередавані через телебачення або інтернет емоції, котрі мають колосальну силу впливу на слухача. Один з головних її принципів - тільки живе звучання.

Завжди непередбачувана, кожен її вихід на сцену — це нова вистава з особливою драматургією та стосунками з публікою. Ніжні звуки гітари, акустична і стильна зала, заворожуючий голос артистки створять інтимну та романтичну атмосферу, в якій і має звучати романс!

Інструментальний супровід - відомий квартет гітаристів «Київ», лауреат фестивалю "Гітара світу-98" (Франція). За чверть століття творчої діяльності колектив об’їздив увесь світ, презентуючи широкий репертуар — класичну і популярну сучасну музику та, звичайно, оригінальні твори для гітари.

Пристрасна жага щастя і гіркота нездійснених мрій - ось головні теми і секрет популярності романсу. Для вас підібрана з любов'ю програма, насичена та яскрава!

Запрошуємо справжніх шанувальників творчості Ольги і тих, хто відкриє для себе цей новий світ виразних щирих почуттів, гармонії та мистецтва.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Ольга Чубарева. Квитки. Замовлення, доставка, бронювання без сервісного сбору. Купити квиток онлайн