Papa Roach

Papa Roach

Papa Roach у Києві із презентацією альбому «Who Do You Trust?»

Легендарна американська рок-четвірка: Джакобі, Джері, Тобін та Тоні знову повертаються до Києва.

За останні два десятиріччя Papa Roach вибороли звання законодавців моди у рок-музиці: вони були двічі номіновані на Греммі, гастролювали разом із зірками першого ешелону, від Емінема да Мерліна Менсона, і створили гімн ню-металу «Last Resort», що вже понад 17 років залишається у радіо-ротаціях.

«Who Do You Trust?» — десятий лонгплей колективу. Як і попередня робота «Crooked Teeth», він отримав чимало схвальних відгуків та очолив світові рок-чарти. Важкі ритмічні гітари, мелодійні перебори та яскраві музичні зачіпки — це саме те, за що ми так любимо Papa Roach. І все це присутнє в новому лонгплеї колективу.

«Мета цього альбому для нас — ще далі зануритися у жанри, що нас надихають найбільше. Ми нарешті знайшли своє місце. Місце, де ми завжди мріяли опинитись і просто створювати нову неперевершену музику», — коментує новий альбом Тобін Есперанс, бас-гітарист колективу.

Хто хоча б раз був на концерті цих енергійних рокерів, знає — цю шалену атмосферу неможливо відтворити за інших умов. Через 6 років вони повертаються до Києва із новим альбомом, новими силами та нестримним бажанням знову вщент розірвати публіку. Почути наживо нові композиції гурту та всім залом заспівати легендарні хіти з попередніх альбомів — це подія, яку ти не можеш проґавити!


Bilethouse.com - Концерти в Києві. Концерт Papa Roach. Замовлення, доставка, бронювання квитків без сервісного збору. Купити квиток онлайн