Тіма Білоруських

Тіма Білоруських

Реп-феномен Тіма Білоруських вперше в Україні

Нещодавно на горизонті з’явилася нова інтернет-зірка на ім’я Тіма Білоруських. З моменту публікації хіта «Мокрі кроси» до початку масштабних гастролей пройшло зовсім мало часу, але 20-річний хлопець з Мінська розширює географію виступів і вперше приїжджає з концертом до Києва. Автор пісень «Іскри» та «Незабудка» виступить 30 травня 2019 року на арт-заводі Платформа.

Що треба знати про Тіму Білоруських перед його концертом в Києві

Автор хіта «Мокрі кроси»: цю пісню Тіма Білоруських опублікував в своєму пабліку ВКонтакте в 2018 році, а зараз вже гастролює з концертним туром по СНД. Ми вже бачили приклади подібних інтернет-феноменів у групи «Гриби» або Кирила Блідого з «Пошлой Молли», але хлопця з Білорусі виділяє відсутність нахабною епатажності — замість того він сконцентрований на музиці та якості живих виступів.

Музика нового покоління: Тіма Білоруських опинився десь посеред двох вогнів: з одного боку його феноменальна слава зобов’язана інтернету, як у багатьох молодих реперів. Але при цьому хлопець не намагається «перевернути гру», а підходить до справи відповідально — радіоефіри, спілкування з шанувальниками, виснажливі гастролі та багато іншого. У той час як його треки очолюють музичні чарти стрімінгових ресурсів, а кліпи збирають сотні тисяч переглядів на YouTube.

Нові пісні та хіти: першу велику славу серед користувачів соціальних мереж Тіма отримав після релізу треку «Мокрі кроси», в якому він, «мокрий наскрізь до глибини душі», йде до коханої в «мокрих кросах». Він виріс в музичній сім’ї, а тому переконаний, що музика повинна дивувати і дарувати емоції. І судячи з відгуків задоволених шанувальників, з цими завданнями Тіма Білоруських справляється на 100%.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Тіма Білоруських. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Купити квитки онлайн