The Retuses

The Retuses

The Retuses повертаються до Києва з новим альбомом

Довге мовчання перерване. Прийшла весна і пора пірнати у вир з головою. У цьому нам допоможе наш хороший друг Міша Родіонов та його проект The Retuses, який приїде до Києва, щоб представити довгоочікувану платівку з відповідною назвою — OMYT.

Презентація відбудеться 10 травня у клубі Atlas.

Родіонов не випускав нової музики цілих шість років, з часів платівки Astra. Тоді для The Retuses були дивні часи: гурт розпався, учасники розбіглися хто куди, а сам Родіонов якийсь час поїздив по світу в якості one-man band — замінив собою всіх музикантів, граючи на інструментах сам. Потім і зовсім несподівано зник з радарів.

І так само несподівано з’явився, презентувавши за кілька місяців три нових треки. Однойменний OMYT, який схожий на знайому багатьом творчість Родіонова, а зовсім недавно PSP та AVERYHOT — абсолютно несподіваний відхід від фолк-попа в тріп-хоп. Треба сказати, Родіонову цей жанр пасує. Як розповів Михайло, альбом був записаний в кімнаті на 12 «квадратів» — спальні, в якій він робив всі попередні альбоми.

The Retuses зараз виступають в форматі тріо. У Києві вони представлять новий реліз, який інтригує не тільки однією лише зміною звучання. Минуло шість років і страшно цікаво, в який бік змінився лідер проекту — і як музикант, і як людина.

Не обійдеться і без композицій, які принесли йому славу на пост-радянському просторі. Йдеться про «єсенінські пісні» — кількох треках, в яких Родіонов використав вірші поета Сергія Єсеніна.

«Шагане», «Письмо к женщине», «Заметался пожар голубой». Лірика, в якій шалена відчайдушність межувала на рівні з вселенським сумом, міцно сплелися з меланхолійною, мало не загадковою музикою Родіонова. Чималу роль зіграв в цьому і Мішин вокал — часом муркочущий, часом чуттєвий, часом відчайдушний.

Прийдешня платівка — безумовно нова глава для The Retuses, яку вони збираються ось-ось відкрити. Але без вашої присутності розповідь та атмосфера в ній будуть неповними. Тому чекаємо на вас

 

Bilethouse.com - Афіша КиївThe Retuses. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Купити квитки онлайн