Alexander Polyakov Sextet - Absolution

Alexander Polyakov Sextet - Absolution

27 квітня на сцені 32JazzClub команда досвідчених музикантів з Секстету Олександра Полякова! Програма під назвою Absolution об’єднує сучасні напрямки джазу та включає в себе авторські твори учасників секстету.

Барабанщик Александр Поляков (Oleksandr Polyakov) закінчив муз. училище в Черкасах, працював рік в Німеччині на шоу Fantissima (2008–2009) спільно з Robert Hatcher і Cynthia Messiah. Повернувшись в Україну вступив до Київського інституту музики ім. Глієра. Співпрацював з такими зірками місцевого шоу-бізнесу як Джамала, Єва Бушміна, Олександр Рева, Віра Брежнєва, Pianoboy. Працював на студії TheMostSrudio. У 2015 разом з Dogma Trio брав участь вAlfaJazzFest. Також свого часу виступав в Україні як сесійний барабанщик з власниками Греммі — Kevin Mccoy, Celso Machado.

У концерті також візьме участь Аду Деннис (Dennis Adu) — віртуозний, талановитий і неординарний музикант, один з кращих джазових трубачів в Україні. Денніс грає на трубі вже більше 20 років. Свою музичну кар’єру він почав в Кривому Розі на початку 90-х, коли почав ходити в гурток оркестру. Сьогодні він — один з найталановитіших джазових музикантів, грає в декількох клубах, викладає в музичному училищі ім. Глієра, його трубу можна почути на концертах популярних музикантів Івана Дорна, SanSay, Фагота і т. д.

На сцені гратимуть:

  • Деніс Аду — труба
  • Bogdan Gumenyuk — саксофон
  • Олександр Малишев — рояль
  • Денис Стрюцкий — гітара
  • Олександр Поляков — барабани

 

Bilethouse.com - Афіша КиївAlexander Polyakov Sextet - Absolution. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти джазової музики в Києві без сервісного збору. Купити квитки онлайн