Марія Бурмака Концерт із симфонічним оркестром

Марія Бурмака Концерт із симфонічним оркестром

16 травня у Будинку звукозапису Українського радіо народна артистка України Марія Бурмака представить унікальну програму "Ніжно. Тихо. Голосно" у супроводі Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під орудою диригента Володимира Шейка

Особлива програма "Ніжно. Тихо. Голосно" буде представлена вже 16 травня.

Програма "Ніжно. Тихо. Голосно" - це весь спектр емоцій. Це пісні Марії Бурмаки, які стали саундтреками історичних подій, такі як "Ми йдемо" і "Все починається, коли". І ті, які можна заспівати з гітарою серед дуже близьких людей, такі як "Поцілуй мене на прощання" і "Місто ангелів і дощів".

Музична програма складатиметься з двох частин. Перша – пісні під гітару - інтимно, ніжно і на відстані подиху. Друга частина - у супроводі заслуженого академічного симфонічного оркестру українського радіо під диригуванням цьогорічного лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка Володимира Шейка.

В симфонічному звучання можна буде почути легендарну пісню "Ми йдемо", "Скло", "І якщо колись", а також композиції, які артистка рідко виконує, такі, як "Магія трав", "Хтось із дитям удвох" на вірші Івана Малковича. Композиція "Прочитай мої слова по губах», яку Марія написала для людей з вадами слуху , буде "заспівана" мовою жестів.

"У кожної пісні є своя історія, за кожною із них стоять почуття, - розповідає про програму Марія Бурмака. -  Про них можна сказати по-різному: пошепки та голосно, дуже інтимною мелодією і ніжними словами. Це буде вечір сильних почуттів"

 

Bilethouse.com - Афіша КиївМарія Бурмака Концерт із симфонічним оркестром. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти  в Києві без сервісного збору. Купити квитки онлайн