JazzySun - Jazz Stories

JazzySun - Jazz Stories

Творча колаборація відомих і унікальних джазменів України у гурті JazzySun!

Програма під назвою Jazz Stories складається з відомих і улюблених джазових стандартів та найбільш «теплих» джазових хітів. Свінг, від якого хочеться пританцьовувати і балади, в яких хочеться розчинитися тримаючись за руку з коханою людиною.

Катіко Пурцеладзе співає м’яким зворушливим голосом. Вокалістка київського гурту «JT Fresh» актриса кіно, серіалів, театральних мюзиклів. Учасниця міжнародних джазових фестивалів України, Росії та Польщі. Її голос звучить у джазових мультфільмах-мюзиклах виробництва компанії Disney — «Принцеса і жаба», «Геркулес», «101 далматинець», «Попелюшка», «Веселі ніжки 2», «Маппед-шоу», «Холодне серце» в українському дубляжі.

У концерті також візьме участь Павло Ігнатьєв. Він грає авторську щиру музику на стику класичної та джазової традицій. Він відомий у Києві завдяки регулярним виступам в столичних арт-клубах, великим сольним концертам, виступам на міжнародних джазових фестивалях, участі в проекті «Вірші, листи, джаз», а також спільним роботам з групою Бумбокс, з Сергієм Бабкіним, Іриною Білик, співачкою Alyosha, гітаристом Геннадієм Бондарем.

Склад:

  • Катіко Пурцеладзе — вокал
  • Павло Ігнатьєв — рояль
  • Михайло Сарана — саксофон
  • Олександр Лебеденко — барабани
  • Артем Чернишов — бас

 

Bilethouse.com - Афіша КиївJazzySun - Jazz Stories. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти джазової музики в Києві без сервісного збору. Купити квитки онлайн