В.А. Моцарт. Реквієм

В.А. Моцарт. Реквієм

Реквієм Вольфганга Амадея Моцарта, оповитий легендами і незвичайними історіями більше, ніж будь-яке інше його творіння, зачаровує, вабить, приголомшує і довго не відпускає!

Це немов би музичний заповіт австрійського генія.

Напевно, всі знають про загадкового замовника Реквієму і ранню смерть Моцарта, який можливо, і відчував, що це буде його останній твір…

Високі одкровення, каяття, пристрасне звернення до Бога, до людей, колосальна любов до життя і світло переповнюють цей шедевр.

24 квітня 2019 року, у Страсний тиждень, найкраща професійна акустичні зала України — Велика концертна Студія Будинку Звукозапису — заповниться магічними, величними, таємничими звуками останнього шедевру Моцарта у виконанні всесвітньо відомих колективів Українського радіо — Симфонічного оркестру, художній керівник та головний диригент Володимир Шейко, Академічного хору, художній керівник та головний диригент Юлія Ткач та солістів Національної опери України — неймовірних Сусанни Чахоян, Ірини Петрової, Олександра Чувпила та Сергія Магери.

За диригентським пультом — Маестро Володимир Шейко.

Це буде унікальна подія!

24 квітня 2019 року, 19:00 Будинок звукозапису Українського радіо, (вул. Л. Первомайського, 5 В)

Ласкаво просимо!

 

Bilethouse.com - Афіша КиївРеквієм. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти класичної музики в Києві без сервісного збору. Купити квитки онлайн