Музика сердець. Святкова шоу-програма

Музика сердець. Святкова шоу-програма

Святкова шоу-програма

Музика сердець

В День Святого Валентина Київьский театр Оперети підготував грандіозну та захоплюючу програму, яку неможливо пропустити.

Він каже: «чорне», Вона каже: «біле», Він: «так», а Вона «ні»! Однак, один без одного вони життя свого не уявляють…

У святковій шоу-програмі «Музика сердець» Національна оперета розділиться на табір чоловіків і жінок, аби позмагатися за першість, визначити хто більш сміливий, кмітливий, талановитий, розумний, хто ліпше співає, танцює, жартує, врешті решт — хто кращий. І все заради того, аби знову переконатися: ми варті одне одного! Аби довести, що закохані серця б’ються в унісон під властиву тільки їм п’янку мелодію кохання.

Національна оперета запрошує поринути в всепоглинаючу всеосяжну атмосферу свята, повну пристрастей, інтриг, курйозів, неймовірних пригод і яскравих вражень. Поряд з цікавою, вишуканою, святковою програмою концерту на вас чекають вікторини, розіграші, подарунки та сюрпризи.

У Вас буде можливість взяти участь в солодкому та гарячому музичному «батлі за кохання», відкрити своє серце - нехай воно освідчиться та наповниться музикою любові!

13 та 14 лютого ви маєте провести разом з нами, і повірте, ви — не пошкодуєте!

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Праздничная шоу-программа Музыка сердец. Заказ, доставка, бронирование билетов на концерты в Киеве. Купить билеты на сайте онлайн