Вечір франко-українського балету

Вечір франко-українського балету

Вечір франко-українського балету

Про проект

Гала-концерт організовано в контексті щорічного фестивалю «Французька весна в Україні» за підтримки відділу культури та співробітництва посольства Франції, французького інституту в Україні, та за участю артистів Національної Опери України.

Відбудеться гала-концерт, «Вечір франко-українського балету», 14-ого квітня на сцені Національної Опери України. Цей культурний захід зробить всій внесок у відносини між Францією та Україною.

Мета проекту

Колиска класичного балету, Паризька опера, досі залишається передовим театром світу, міксуючи традиції та новаторські рішення. Саме тут на рівні з «Лебединим озером» проходять вечори найвпливовіших хореографів сучасності. Різноманітний, але добірний репертуар розширює професійний діапазон артистів балету та щоразу дарує глядчам унікальні враження. Вільям Форсайт, Вейн МакҐреґор, Крістал Пайт, Охад Наарін, Матс Ек. Джером Роббінс, Джордж Баланчін, Марта Грем. Це далеко не повний перелік видатних хореографів, які зробили свій внесок у розвиток Паризької опери та її вихованців.

Саме тому «Культурний Вектор» ініціює приїзд французьких зірок балету до Києва. Носії класичної та сучасної хореографії, вони здатні налагодити гармонійний сценічний діалог із українськими артистами. Презентувати глядачеві те розмаїття, на яке балет здатен сьогодні.

Про нас

Новітня громадська організація «Культурний Вектор» розпочала свою діяльність у 2018 році, аби долучитися до розвитку культури та мистецтва в Україні. «Культурний Вектор» прагне підвищити обізнаність української публіки з досягненнями національних та міждународних митців, а також сформувати попит на якісні події світового рівня. Вигідно виділити Україну на культурній мапі Європи та посприяти підвищенню культурного рівня громадян.

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вечір франко-українського балету. Національна опера України. Замовлення, доставка, бронювання квитків без сервісного збору. Купити квиток онлайн