Ольга Чубарева & Rizol Quartet

Ольга Чубарева & Rizol Quartet

Ольга Чубарева & Rizol Quartet

LADY OPERA — сценічне ім’я народної артистки України, солістки Національної філармонії Ольги Чубаревої (сопрано). Водночас, це — назва заснованого співачкою міжнародного проекту, до поєднуються класика, оперний спів та сучасна музика та симфонічний оркестр. Сама ж Ольга має імідж універсальної, різносторонньої співачки, що, з одного боку, охоплює репертуар від Баха до Шенберга, від джазу до естрадної пісні, а з іншого — не боїться експериментувати з різними стилями й жанрами, тим самим дивуючи аудиторію, постаючи перед нею в різних амплуа.

RIZOL QUARTET — Унікальний інструментальний ансамбль — Квартет баяністів Національної філармонії України носить ім’я його фундатора, патріарха баянного мистецтва Миколи Івановича Різоля.

  • Керівник — заслужений артист України ІГОР САЄНКО (баян-баритон)
  • ОЛЕКСІЙ КОЛОМОЄЦЬ (перший баян)
  • Заслужені артисти України ОЛЕГ ШИЯН (другий баян)
  • РОМАН МОЛОЧЕНКО (баян-контрабас)

Ви почуєте в цей вечір у виконанні Ольги Чубаревої та RIZOL QUARTET твори Баха, Вівальді, Вілла-Лобоса, Генделя, Гайдна, Моцарта, Бізе, Бортнянського, Скорика.

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Кирха Святої Катерини. Ольга Чубарева & Rizol Quartet. Квитки. Замовлення, доставка, бронювання без сервісного сбору. Купити квиток онлайн