Погані дороги

Погані дороги

Погані дороги

Шість історій про життя і війну

Режисерка Тамара Трунова
Авторка Наталя Ворожбит 

Художник-постановник – Юрій Ларіонов
Художник по костюмах – Христина Корабельникова
Музичне рішення – Акмал Гурєзов, Тамара Трунова
Помічниця режисерки – Лаура Вілцане

Вистава-лауреат премії «Київський рахунок» — краща вистава 2018 року.

Війна на сході України – це не лише вибухи, обстріли та імена загиблих. За її лаштунками, по обидва боки фронту триває життя (не)звичайних людей, яких поєднали розбиті дороги Донбасу.
Молода жінка вирушає на схід України у пошуках документального матеріалу про війну, але там, у сірій зоні прикордоння стає заручницею і своїх, і чужих історій. Вона проживає їх немовби в задзеркаллі, де вже немає добра і зла, де жертва і кат міняються ролями, а любов стає минущою і невловимою.
«Погані дороги» – це шість історій про стосунки жінок та чоловіків, загострені і спотворені війною, та про переломи, які ніколи не загояться.

Ця п’єса – одне з перших висловлювань про війну на сході Україні на великій театральній сцені. Наталя Ворожбит написала її, збираючи історії і свідчення реальних людей для сценарію «Кіборгів» (режисер Ахтем Сеітаблаєв). Та якщо «Кіборги» це про міф та звитягу, то «Погані дороги» –про саме життя, яке завжди переважатиме смерть. 

Уперше п’єса була поставлена у лондонському театрі Royal Court у жовтні 2017 року. Українська прем’єра відбулася 27 вересня 2018 року на Сцені 6.

17 травня – прем`єра на сцені Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Актори
Оксана Черкашина
Марія Заниборщ
Анастасія Пустовіт
Ксенія Жданова
Дмитро Олійник
Володимир Кравчук
Дмитро Соловйов
Акмал Гурєзов
Леся Самаєва
Андрій Ісаєнко
Валерія Ходос
Вікторія Авдєєнко

Мова вистави - українська, російська

Додаткова інформація - 18+

Тривалість - 3 год. з антрактом

Увага! У виставі використовується ненормативна лексика

 

 

Bilethouse.com - Афиша Киев. Спектакль Плохие дороги (Погані дороги). Театр Драмы и комедии на Левом берегу Днепра. Заказ, доставка, бронирование билетов в Театры Киева без сервисного сбора. Купить билет на сайте онлайн