Grand Rock Piano Show

Grand Rock Piano Show

12 квітня 2019 року в ЦКМ КПІ відбудеться благодійний концерт

GRAND ROCK PIANO SHOW

Це маштабне шоу в рок-жанрі з головним інструментом — роялем, а основну програму складають світові хіти, саундтреки до кінофільмів, авторські композиції, а також класична музика в рок-обробці. Захід відбудеться за участю симфонічного оркестру, рок-бенду, хору, балету, а також запрошених зірок.

Ярослав Олійник — композитор, піаніст-віртуоз, геніальні імпровізації якого підкорили 12 країн Європи, лауреат найпрестижніших фортепіанних конкурсів України, Чехії, Германії, Італії, Іспанії та Франції.

Цей концерт Ярослав присвячує пам’яті свого батька — Сергія Олійника, учасника АТО, який трагічно загинув від рук вбивці, захищаючи власного сина, 22 червня 2017 року біля метро «Золоті Ворота» в Києві. А весь прибуток буде направлений до благодійного фонду «Таблеточки», що допомагає дітям, хворим на рак.

Жоден не залишиться байдужим, адже зможе зануритися в неймовірну атмосферу рок-дійства, насичену найяскравішими емоціями

 

   Bilethouse.com - Концерты Киев. Благотворительный концерт Grand Rock Piano Show. Заказ, доставка, бронирование билетов без сервисного сбора. Купить билет онлайн