Театр Тіней 3D Show

Театр Тіней 3D Show

Перший в світі - фантастичний, вражаючий уяву 3D Театр Тіней!

За 8 років роботи Театр Тіней «VerbaShadowShow» представив Україну в 37 країнах світу!
Він побував на гастролях в США, Китаї, Катарі, Азербайджані, Омані, Туреччини, Болгарії, Вірменії, Індії, Ірландії, ОАЕ, Монако, Лівані, Молдові, Саудівській Аравії, Німеччині, Ізраїлі, Румунії, Франції, Польщі та інших країнах ... і ось тепер прийшла пора прем'єри і в Україні !!!
За роки виступів Театр Тіней «VerbaShadowShow» знайшов визнання і любов до своєї творчості у дітей і дорослих, що в свою чергу призвело до створення унікальних проектів фемілі-шоу: «ShadowHollywood», «KingdomofShadows» і «ShadowSpace». Це три повнометражні тіньові шоу, коли гра світла і тіні занурює глядача у дивовижний світ прекрасних сюжетів, де дорослі із захопленням спостерігають за магією тіней, а діти дивляться казки, затамувавши подих.
У 2018 році завдяки досвіду і бажанням розкривати свій творчий потенціал, йти в ногу з часом, було прийнято рішення відкрити новий жанр - 3D Театр Тіней. З цією метою була створена постановка «Легенди льоду і полум'я» (сюжет гучного і самого популярного серіалу 2018 року - Ігри Престолів). Режисером нової постановки став відомий в Україні та за її межами постановник Володимир Марін. Його роботи глядачі могли бачити на таких телевізійних талант-шоу як «America`s Got Talent», «Україна Має Талант», «Х - Фактор» та інших.

На сьогоднішній день за допомогою візуальної форми мистецтва 3D Театр Тіней «VerbaShadowShow» прагне долати мовні, вікові та культурні кордони, об'єднуючи широку глядацьку аудиторію по всьому світу.