Пори року. Вівальді & П`яццолла

Пори року. Вівальді & П`яццолла

Київські солісти — колектив, визнаний слухачами і критиками різних країн світу одним з найяскравіших камерних оркестрів Європи і об’єднує найталановітіших музикантів з усієї України. Більшість з них — спрівжні зірки, лауреати національних та міжнародних конкурсів і представляють школу видатного українського скрипаля і диригента Богодара Которовича.

Оркестр — Лауреат і володар Гран-Прі Міжнародного конкурсу оркестрів (Відень, Австрія, 2001), переможець міжнародного конкурсу в Берліні, запрошений учасник міжнародних фестивалів імені Д.Ойстраха (Пярну, Естонія), сучасної музики «Варшавська осінь» (Варшава, Польща), сучасної музики у Кракові (Польща), класичної музики у Рурі (Німеччина), Міжнародний фестиваль симфонічної музики в Алжирі та «Музичні прем’єри сезону», «Київ Музик Фест», «ГогольФест», «Chamber Art Music» в Україні.

Високий поетичний дух артистів підкорював світову публіку в таких відомих залах як Люксембурзький палац та палац «ЮНЕСКО» в Парижі, Коміше Опер в Берліні, Велика Національна філармонія у Варшаві, «Flagey» у Бельгіії, РадіоКультурхауз у Відні, «Еспланада» в Сингапурі, Всесвітня виставка «Експо-2005» в Японії, а також у Німеччині, Польщі, Бельгії, Південній Кореї, Японії.

За активну творчу діяльність ансамбль «Київські солісти» отримав статус «Посол української культури» Міністерства закордонних справ України.

Три причини:
    Національний ансамбль «Київські солісти» — колектив європейського рівня
    «Вівальді&П`яццолла. Пори року» — найпопулярніша класична програма
    Будинок актора — найцікавіший зал Києва зі своєю історією і унікальною акустикою.


Bilethouse.com - Афіша Київ. Пори року. Вівальді & П`яццолла. Замовлення, доставка, бронювання квитків на Концерти в Києві без сервісного збору. Купити квитки онлайн