JazzZa

JazzZa

20 березня Театрально-концертный комплекс «Freedom Hall» презентує киянам та гостям столиці сенсаційне джазове шоу в рамках міжнародного проекту «JazzZа».
Данія в проекті «JazzZa» представлена всесвітньо відомим барабанщиком Йонасом Йохансеном, Чехія – випускником Берклі гітаристом Давідом Доружкою, Україна – піаністом Родіоном Івановим, бас-гітаристом Ігорем Закусом та трубачем Яковом Цвєтінським.
Йонас Йохансен за 35 років музичної кар'єри записав більше ніж 180 зіркових альбомів.
Серед вчителів Давіда Доружкі були Джо Ловано, Мік Гудрік і Джордж Гарзоне. Доружка був обраний геніальним Пат Метені для навчання в Коледжі джазу Аспен Сноумасс в Колорадо, де його вчителями були Крістіан МакБрайд, Джошуа Редман, Брайан Блейд і Хербі Хенкок.
Сфера професійних інтересів Родіона Іванова поширюється від джазу до сучасної експериментальної музики.
Ігор Закус справедливо вважається найкращим бас-гітаристом Україні. В його музиці є техніка, вражаюча мелодика, справжня українська співучість та індивідуальний саунд.
Яків Цвєтінський в 2016 році отримав грант за програмою ім. Фулбрайта на навчання в Western Michigan University (США). У2017 році Яків Цвєтінський був одним з 23 молодих музикантів з усього світу, обраних для участі в Betty Carter’s Jazz Ahead – престижної джазової програми, яка щорічно проводиться в Центрі мистецтвім. ДжонаФ. Кеннеді у Вашингтоні.
20
березня«Freedom Hall»пропонує унікальне джазове шоу, що створено напротязі 2018 року в рамках проекту«JazzZa» для джазових поціновувачівГерманії, Данії, Франції, ЧехіїтаСША.