Океан Ельзи з оркестром

Океан Ельзи з оркестром

Квитки на концерт гурту Океан Ельзи можна купити в мережі театральних кас Bilethouse 

 

! Зверніть увагу !  На 18 травня є 4 квитка по 650 грн та 3 квитка по 550 грн ( каса ТЦ "Олімпійський", тел. 044 300-10-72)

 

На численні прохання глядачів, 17 та 18 травня в Києві у НМП "Україна" відбудуться концерти легендарного гурту "Океан Ельзи" у супроводі оркестру

У січні цього року ОЕ разом з оркестром "Віртуози Києва" відіграли благодійний концерт в Національній Опері України. Той виступ усі, хто був присутній на ньому, назвали одним з найяскравіших концертних вражень, адже в ньому поєдналися такі улюблені та вже рідні пісні Океанів, неповторне виконання Святослава Вакарчука, тендітний й водночас потужний оркестровий супровід, а також окреме концертне світлове шоу.

Тож на численні прохання глядачів, концерти "Океан Ельзи з оркестром" відбудуться 18 травня 2019 року в столичному НПМ "Україна".

Формат «Океан Ельзи з оркестром» – це завжди особливий настрій та тонка емоція, коли найвідоміші хіти групи (від «Друг», «Така, як ти» до «Обійми», «Не питай», «Небо над Дніпром») звучать у супроводі витонченого струнного звуку. Декілька народних пісень будуть представлені в новому прочитанні, коли за роялем - Святослав Вакарчук, а чоловічий бек-вокал - від музикантів "Океану Ельзи".

Спеціальна візуальна історія додасть фантастичного завершення події

 

  Bilethouse.com - Афіша Києва. Концерт гурту Океан Ельзи з оркестром. Замовлення, доставка, бронювання квитків без сервісного збору