Джаз під зірками. Jazz Lyrics

Джаз під зірками. Jazz Lyrics

Мистецький проект ARTSpace TM  Київського Планетарію запрошує  на джазову, музичну концертну програму під зірками ''JAZZ LYRICS ''!

Музичне повнокупольне шоу,  що зібрало в собі одні з найкращих творів джазової лірики, творів, які оспівують кохання.  Джазова лірична музика дуже різноманітна та багатогранна за змістом - від ніжності  до шаленої пристрасті. Від відчаю та безнадії  до злету почуттів.

Такі ж різноманітні і форми емоційного вираження та виконання. Перед слухачем розвертається яскрава, витончена джазова вистава. Розкриваються, сторінка за сторінкою, дивовижні  історії любові. В поєднанні неможливого народжується дивовижне . А унікальні, захопливі та  неповторні  проекції на величезному куполі Київського Планетарію подарують незабутні враження та захоплять у вир музичних подорожей.

   В проекті беруть участь:

ІНЕССА ІВАНИЦЬКА - автор ідеї, співачка, джаз-перформер, лауреат джазових фестивалів.  Співачка з унікальними вокальними можливостями, яка кожний свій виступ перетворює на незабутній, яскравий спектакль.

JAZZ City Band

ТИМУР ПОЛЯНСЬКИЙ - фортепіано. Заслужений діяч мистецтв України. Профессор. Дійсний член Європейськой кіноакадеміі. Унікальна творча особистість.

СЕРГІЙ СУПРУН - контрабас,бас-гітара. Лауреат джазових фестивалів в Україні та за її межами. Володіє багатогранною музичною палітрою. Один із найхаризматичніших контрабасистів та бас-гітаристів України.

СЕРГІЙ ХМЕЛЬОВ - легендарна особистість, засновник джазового  імпрессіонізму в Україні. Неперевершений джазовий імпровізатор.

Вхід в Зоряну залу після початку концерту суворо заборонено!