В пошуках Європи

В пошуках Європи

В пошуках Європи

 П’єса, написана французьким письменником та філософом Бернаром-Анрі Леві, що виконується ним же для театрального туру двадцятьома містами Європи з березня по травень 2019 року.

«В пошуках Європи» — це внутрішній монолог інтелектуала, який сховався в кімнаті готелю в Сараєві і має всього 90 хвилин, щоб скласти важливу промову про Європу.

Звідки варто почати — з грецької міфології? Чи німецької філософії? Чи з потугами Європи у боротьбі з тоталітарною тиранією та убогістю впродовж усього минулого століття?

На жаль, все, що спадає на думку, розкривається в пустинних образах старого континенту, переслідуваного безпрецедентними ще з 30-х років хвилями націоналізму, расизму, ксенофобії та антисемітизму. Жовті жилети… Союз «правих» та «лівих» демагогів у Італії (союз правого та лівого крила)… Поява неліберальних диктаторських режимів у Центральній Європі…

Автор майже на грані провалу, коли раптом трапляється поетичний та вражаючий поворот подій — з’являються привиди Данте, Гете та Вацлава Гавела, щоб запропонувати вихід із лабіринту популізму та запевнити творця, що найгірший сценарій ще не визначений наперед.

«В пошуках Європи» — ода Європі та спроба відродити духи Спінози, австро-угорських прозаїків, Леха Валенси та Пікасо — мандруюча вистава, що закликає до демократичного протистояння та відновлення надії в тижні перед виборами у травні 2019 року.

До останньої хвилини, у витриманому єлизаветинському стилі, текст п’єси буде переписано та адаптовано, щоб відповідати політичній ситуації та поточним подіям у кожному із запланованих двадцяти міст. Всі бажаючі з публіки зможуть задати запитання на сайті lookingforeurope.eu перед кожною виставою, а потім спостерігати за реакцією та шукати відповіді на свої запитання в потоці свідомості Бернара-Анрі Леві прямо на сцені.

П’єса виконуватиметься французькою або англійською мовами залежно від місця проведення, з електронними субтитрами державною мовою кожної держави. Тривалість — 90 хвилин.

Філософ Бернар-Анрі Леві — автор сорока книг, включаючи «Імперія та п’ять королів», «Варварство з людським обличчям», а також «Хто вбив Деніела Перла?». Він такж є автором докуентальних фільмів «Пешмерга», «Клятва Тобрука» та «Босна!».

З молодості відданий боротьбі з тоталітаризмом, а зараз — боротьбі проти злочинного об’єднання Трампа та Путіна, Леві представляє цю п’єсу як квінтесенцію свого особистого досвіду

 

Bilethouse.com - Афіша театрів Києва. Вистава В пошуках Європи. Замовлення, доставка квитків без сервісного сбору. Купити квиток онлайн