Чарівний подих Італії. А. Вівальді, П. Чайковський

Чарівний подих Італії. А. Вівальді, П. Чайковський

Чарівний подих Італії в Києві!

23 лютого 2019 року 0 18:00 у залі Кірхи Святої Катерини, що у Києві, відбудеться концерт Київського камерного оркестру під управлінням скрипаля Вадима Борисова. Солістка — Янжима Морозова (скрипка). Оркестр представить програму «Чарівний подих Італії», що складається з творів великих композиторів Антоніо Вівальді та Петра Чайковського. Шедеври світової музичної класики, у віртуозному виконанні талановитих музикантів, зроблять цей вечір дійсно незабутнім. Неповторної атмосфери додасть і сам концертний зал старовинної кірхи у центрі столиці.

Концерт класичної музики «Чарівний подих Італії»

Вадим Борисов об’їздив з гастролями два десятки країн світу та став переможцем міжнародного проекту YouTube Symphony Orchestra. Також на постійній основі бере участь у діяльності оркестру Tekfen Philharmoniс. Щоб потрапити на незабутній зимовий концерт «Чарівний подих Італії», купуйте квитки на нашому сайті або у касах міста.

Програма концерту:

  • А. Вівальді
    • Симфонія для струнних Соль мажор, RV 146
    • Концерт для струнного оркестру мі мінор, RV 134
    • Концерт № 4 фа мінор «Зима», RV 297 для скрипки і струнного оркестру з циклу «Пори року»
  • П. Чайковський
    • «Спогад про Флоренцію», тв. 70

 

Bilethouse.com - Концерти Київ. Кирха Святої Катерини. Чарівний подих Італії. Квитки. Замовлення, доставка, бронювання без сервісного сбору. Купити квиток онлайн