Skryabin.Simfo

Skryabin.Simfo

Skryabin. Simfo — симфонічна версія пісень Андрія Кузьменко.

У ювілейний для Андрія рік проект Skryabin. Simfo стане справжнім подарунком для шанувальників його таланту, втомлених від чисельних триб’ютів. Але ж як би талановито сучасні зірки не намагались їх відтворити, у слухача завжди виникає бажання порівняти ці версії з оригіналом, і зрозуміло, на чию користь він робить свій вибір.

«У кожної країни є найголовніші, знакові особи, які миттєво викликають в уяві певний образ: Бітлз — Британія, П’єр Карден — Франція, Сальвадор Далі- Іспанія. . В сучасній культурі найчастіше образ країни пов’язаний саме з естрадним виконавцем, або популярним гуртом. А що ж — з Україною? Обличчя України і душа її народу — Андрій Кузьменко»…З книги Ольги Кузьменко і Варвари Гончарової «Колискова для Андрійка»

З кожним роком, з кожним днем, що їх переживає країна і звичайні люди, творчість Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) стає дедалі актуальнішою. І тексти, і музична складова резонують все сильніше.

Симфонічна версія пісень, що стали кардіограмою покоління — оптимальніший на сьогодні варіант їх концертного відтворення. Тільки у виконанні естрадно-симфонічного оркестру пісні Андрія сьогодні не викликають небажаних протиріч.

Концертна програма Skryabin. Simfo — запрошення слухача, що знає на пам’ять більшість текстів Андрія, поринути у чарівний сад його пісень. Естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом відомого українського диригента Миколи Віталійовича Лисенка стане в цій подорожі надійним супутником і фану з багаторічним стажем, і більш широкому загалу поціновувачів по- справжньому сучасного мистецтва.

Ювелірна робота з авторським матеріалом Андрія Кузьменка відбулась під керівництвом музичного продюсера проекту Василя Ткача.

Ранні маловідомі пісні та мегахіти, що роками не сходять з верхівок музичних рейтингів, у виключно інструментальному виконанні естрадно-симфонічного оркестру будуть представлені глядачам концертної програми Skryabin. Simfo.

Прем’єра концертної програми Skryabin. Simfo відбулася 25 листопада 2018 року в київській Консерваторії. Далі були — Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, звичайно ж, Львів, і багато інших міст.