Оскар

Оскар

Мала зала

Оскар

філософська притча

Вистава для дорослих

Автор - Михайло Урицький за Е.-Е. Шміттом
Режисер - Михайло Урицький
Художник - Ольга Філончук
Композитор - використовуються пісні Земфіри
Мова вистави - українська

"Дорогий, Боже, мене звати Оскар, мені 10 років. Я підпалив кота, будинок, здається, навіть підсмажив червоних рибок. Це мій перший лист до тебе, бо раніше у мене не було часу через навчання". 

Таким листом починається філософська вистава "Оскар". На вас чекають 12 щемливих, щирих, кумедних листів десятирічного невиліковно хворого хлопчика на ім'я Оскар. 

Кожен з листів це звернення до Творця, просякнуте щирістю, іноді відчаєм, але більше - радістю відкриття цього неймовірного світу. У цих листах десятирічний хлопчик проживе ціле життя, наповнене ейфорією дорослішання, стриманністю зрілості та мудрістю старіння людини. 

Свої останні 12 днів життя Оскар проведе у товаристві доволі непересічної пані - Рожевої Пані, котра і вигадала для хлопчика таку гру, аби він відчув усю повноту цього чудового дару - життя. Адже неважливо, скільки днів у твоєму житті, важливо, скільки життя у твоїх днях. 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Вистава Оскар. Замовлення, доставка, бронювання квитків в Театри без комісії та сервісного збору. Купити квитки на сайті онлайн