Новорічне шоу «Аліса в країні чудес…»

Новорічне шоу «Аліса в країні чудес…»

З 30 грудня по 8 січня вперше в Києві, у приміщені Будинку мистецтв СБУ — Новорічне шоу «Аліса в Країні Чудес…»

Що може бути прекрасніше новорічного настрою, який окрилює і буквально переповнює позитивними емоціями!

Перш, ніж зануритись в атмосферу елегантної новорічної казки гості потрапляють на Різдвяний ярмарок у фойе-де з дітьми спілкуються казкова фея, дивні звірі, чаклуни і герої казок. Гостей зустрічає і вітає Святий Миколай, у супроводі янголів, велично піднімається по східцях до нашого свята. А тим часом, до Новорічної казки залишаються лічені хвилини….

…Аліса престала вірити в дива поки одного ранку сама не потрапила до казки. Чеширський Кіт, який ще вчора був звичайною іграшкою, оживає й розповідає дівчині про фантастичну, сповнену магії — КРАЇНУ ЧУДЕС. У цій країни цілий рік панує щастя. Але поруч живе підступний Крампус (тінь Санта Клауса), злі чари якого зростають від кількості дітей, які не вірять у дива. Чим більше дітей не буде вірити в ЧУДО, тим могутнішою стає сила у Крампуса.
І тільки Аліса зможе врятувати — КРАЇНУ ЧУДЕС, та повернути свято.

Герої вирушають у таємничий світ, де на них чекають казкові персонажі відомих казок, небезпечні пригоди та неймовірні події. А допоможуть подолати всі перешкоди на шляху до КРАЇНИ ЧУДЕС, всі присутні глядачі в залі, адже під час вистави кожен стане учасником цієї захоплюючої історії!

У виставах беруть участь актори театрів Києва, дитячі колективи. Задіяні сучасні технічні засоби для виконання трюків, та інші сюрпризи для глядачів.

Перед початком вистави герої проводять із дітьми ігри, конкурси, вікторини, майстер — класи.

 

Bilethouse.com - Квитки на Новорічні вистави в Києві. Замовлення, доставка. Купити Е-квиток онлайн