І створив собі кумира

І створив собі кумира

Лев Копелєв

Голодомор. Дорога

Режисер: Стас Жирков

Глядачеві  запропоновано здійснити подорож крізь час та стати безпосереднім свідком подій початку 1930-х років. Дія вистави-квесту відбувається не на сцені, цього разу ігровим майданчиком стає усе приміщення театру. Всім, хто завітає до нас, буде запропонована мандрівка різними локаціями, де розігруватиметься той чи інший епізод вистави. В окремі моменти глядачі ставатимуть безпосередніми учасниками дії…
Вистава-квест "І створив собі кумира..." відбудеться  у приміщенні театру "Золоті Ворота" (вул. Шовковична, 7-А)  та в приміщенні кав'ярні Le Soleil (Липський провулок, 2/13).

У вартість квитка включено вартість  порції  українського частування для 1 особи.

Після вистави відбудеться міні-концерт Crossworlds.
Окрім цього, ви зможете взяти участь у відкритому обговоренні вистави та висловити свою думку.

«Сьогодні голодомор усвідомлюється  як  національна трагедія, пережита у ХХ столітті. Проте остаточного розуміння того, чому було можливим цілеспрямоване винищення мільйонів, не зважаючи на сотні наукових досліджень, і до тепер немає. Адже  загальноприйнята політична відповідь на це питання не відміняє етичної, і це при тому, що для більшості ж з тих, хто пережив голод і втратив тоді близьких, моральна  відповідальність  злочинців затьмарюється особистою бідою» (Ганна Веселовська).

Актори:
Віталій Ажнов
Анна Глухенька
Інна Скорина-Калаба
Дмитро Олійник
Анастасія Салата
Андрій Поліщук
Анастасія Бабій
Ірина Скрипникова

Тривалість:  120 хв.
обмеження по віку: 12+