Король Дроздобород

Король Дроздобород

Король Дроздобород

Опера на 2 дії

Композитор: Юрій Шевченко

Лібрето: Юрій Шевченко та Богдан Стельмах за п’єсою Богдана Стельмаха «Король Дроздобород» (за мотивами казки братів Якоба та Вільгельма Грімм)

Постановний склад

Диригент-постановник – Сергій Голубничий
Режисер-постановник – Дмитро Тодорюк
Художник-постановник – Людмила Нагорна
Хормейстер-постановник – Анжела Масленнікова
Балетмейстер-постановник – Сергій Кон
Диригент – Євген Воронко
Концертмейстери – Лідія Водик, Марія Поляшова, Аліна Костик, Любов Орлова
Художник світла – Михайло Євдокименко
Режисер, які ведуть виставу – Патімат Мірзаєва

Нова опера «Король Дроздобород», створена чудовим київським композитором Юрієм Шевченком, подарує глядачам незабутні емоції.

Сюжет казки відомий: норовлива донька короля, відмовляючи всім нареченим і ображаючи їх, врешті, в супереч її волі, була видана батьком за жебрака. Це повчальна і весела історія про те, як завдяки коханню вередлива королівна, перетворюється на чарівну люблячу дівчину.

«Король Дроздобород» – унікальна опера, що виконується напрочуд красивою українською мовою, створена за законами сучасного глядацького сприйняття. Чудова музика Юрія Шевченка запам’ятається аріями-хітами, впізнаваними лейтмотивами, хорами, ансамблями, дуетами і навіть оперним репом. Видовищна і феєрично-театральна, ця вистава захоплює неповторним сценічним драйвом, буйними барвами декорацій і фантазійних костюмів, що переносять глядача до казкової країни.

Головний адресат вистави – діти, які вперше знайомляться із оперою. Однак велике задоволення вона подарує і їхнім батькам. Наприкінці всі, поза сумнівом, із задоволенням наспівуватимуть «Дроздобород», чи «Чудасія» і ще довго перебуватимуть під враженням справжньої казки – веселої, дотепної і дуже доброї.

Вистава удостоєна премії «Київська пектораль» та Всеукраїнського фестивалю-премії ГРА у номінаціїї «найкраща вистава для дітей» 2018 р., премії «за краще музичне оформлення» на ІІІ Київському міжнародному фестивалі «pUp.pet», а композитор Юрій Шевченко отримав за цю оперу премію імені Віктора Косенка (2019)

Тривалість вистави – 1 год 45 хв

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль Король Дроздобород - Київська опера (Театр опери та балету для дітей та юнацтва). Квитки - замовити, купити на сайті онлайн