Кармен

Кармен

Опера на 4 дії

Лібрето Анрі Мельяка і Людовіка Галеві за однойменною новелою Проспера Меріме

Виконується французькою мовою з українськими субтитрами

Постановники:

Диригент-постановник - Михайло Дутчак народний артист України
Режисер-постановник - Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України
Балетмейстер-постановник - Сергій Наєнко заслужений артист України
Герман Ісупов народний артист України
Художник-постановник - Тадей Риндзак народний художник України
Художник костюмів - Оксана Зінченко заслужений художник України
Хормейстери - Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу
Ірина Коваль


Опера Ж. Бізе «Кармен» зіткана з безлічі найпопулярніших мелодій, серед яких Хабанера і куплети Тореадора настільки відомі, що глядачі, які прийшли на спектакль, з задоволенням наспівують їх аж до фіналу опери. Проте, сам Бізе не міг і уявити, який нечуваний успіх матиме «Кармен».
   Сержант Хозе, захопившись красивою циганкою Кармен, з часом уникає зустрічей зі своєю нареченою, Мікаелою. Кармен грає з Хозе, а потім з тореадором Ескамільо, чим викликає у Хозе ревнощі, ненависть до суперника і спрагу помсти. Він намагається завоювати любов Кармен і утримати волелюбну і примхливу красуню. Зрештою Хозе вирішує, що Кармен буде належати тільки йому, і нікому більше.
   Яскраві мелодії, шалені ритми іспанських танців, стрімкий розвиток дії, емоційна гра акторів – нова постановка Львівської національної опери в режисурі заслуженого діяча мистецтв України Галини Воловецької дивиться на одному диханні. 


Тривалість вистави - 3 год. 30 хв

 

Bilethouse.com - Афіша Львів. Вистава Кармен у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету. Купити квитки на сайті онлайн за допомогою банківської карти