Нєвинасімі люді

Нєвинасімі люді

Роман Горбик

Комедія-гротеск

Режисер-постановник та  автор музичного рішення – Олександра ПРАВОСУД
Режисер  відео сюжетів – Аліса ГУР`ЄВА
Оператор – Володимир ОСТАПЕНЕЦЬ
Хореографія – Світлана АРХИПОВА
Фотохудожник – Анастасія КОНОНЕНКО
Світлове рішення та відео проекція –  Єгор СНІГИР
Звукооператор – Кирило СУЗАНСЬКИЙ
Художній керівник постановки – Віталій КІНО

Двір дитинства. Занехаяне  подвір`я у селі. Українське наше з вами село, до якого приїздять до бабусі  дочка й онука у гості з города. Гарні і прекрасні. Зустріч бабусі, яка ніколи моря не бачила і в Києві не бувала,  та онучки з айфоном, і всім атрибутом "дівчини з метро". До них долучити ще Жіночку -Людочку, яка досі не може забути як у неї "канхветки по полу розсипалися". А може те і не забудеш ніколи?
Як двір дитинства поступово перетворюється у двір тортур."І куди ти з цього двору дінешся? хіба що на кладбіще!" – говорить бабуся стиха.
Режисер Олександра Правосуд разом з дівчатами-актрисами  під час репетицій згадували і своє "минуле":) Спогадами  вони  поділяться й з Вами. Питали українок на дорогах Києва, все хотіли докопатися,що ж таке сім`я? хто ми один одному - батьки і діти?... і вийшла комедія-гротеск  - і чорна, і "біла" - чорно-біла:) - з Синьооким Полковником,  з Женею Білоусовим і юним Масіком... куди ж без нього!

Ролі виконують:
Поліна КІНО    –  Бабця
Ольга БІЛОНОГ – Жінка (Людка)
Вікторія МОТРУК   – Дівчина (Свєтка)
Єгор СНІГИР – Чоловік
Ємілія ЧЕРКІНА   – Дівчинка
Кирило СУЗАНСЬКИЙ або Владислав СВЕДЕНЮК  – Барсік

Тривалість вистави 1 год 50 хв.

 

Bilethouse.com - Афіша театрів Києва. Квитки на виставу Нєвинасімі люді - Новый український театр. Замовлення, доставка, бронювання квитків. Купити квиток онлайн