Беззахисні створіння

Беззахисні створіння

Антон Чехов

Німе кіно

Постановка, рішення сценічного простору, музичне рішення –Віталій Кіно
Асистент режисера та репетитор з техніки мови – Ольга Куник
Музичний керівник вистави та хормейстер – Інна Лук’янець
Хореографія –  Юлія Кравець
Костюми –  Юлія Кіно
Світло, звук –  Єгор Снігир

Чоловіки та жінки. В цих двох словах – вічний конфлікт та таке ж вічне тяжіння. Чоловіки або жінки? Хто з них більш розумний, а хто «блондинка»? Хто з них більш сором’язливий, а хто «без забобонів»? Хто сильний, а хто «розмазня»? Марно шукати відповіді на ці питання. Все знов закінчиться сваркою та з’ясуванням стосунків! Або коханням… З горя!..))) Або весіллям!  У будь якому випадку, фуршет глядачам гарантовано!
Актори «НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ», що грають цю виставу, не залишають байдужим жодного з глядачів. Посмішки не спливають з облич з першої до останньої хвилини спектаклю. Оплески не перериваються навіть в антракті, під час якого на глядачів чекають невеличкі сюрпризи.
Вистава створена режисером Віталієм Кіно за мотивами оповідань Антона Павловича Чехова. Театр присвятив прем’єру «Беззахисних створінь» ювілею великого письменника – 150-річчю від дня народження.

ДІЮТЬ НА СЦЕНІ  ТА  «НА ЕКРАНІ»:
Жінки -  Аліса ГУР’ЄВА, Поліна КІНО, Ольга БІЛОНОГ
Чоловіки - Єгор СНІГИР, Олексій ГРУДІЙ, Іван ВОРОНИЙ
ДІЮТЬ  «ЗА  КАДРОМ»:
Кирило СУЗАНСЬКИЙ
Марина ПАЩЕКУН

Вистава йде українською мовою.
Тривалість 2 год. 20 хв.

 

Bilethouse.com - Афіша театрів Києва. Квитки на виставу Беззахисні створіння. Замовлення, доставка, бронювання квитків. Купити квиток онлайн