Мій домашній дикий лис

Мій домашній дикий лис

Марина Смілянець

Мій домашній дикий лис

Пригоди на природі

Режисер – Віталій КІНО
Композитор – Ілля РИБАЛКО
Асистент режисера – Марина СМІЛЯНЕЦЬ
Костюми – Юлія КІНО, Марина СМІЛЯНЕЦЬ
Звукооператор – Євген ЮЩУК

А у вас є домашній улюбленець, який робить ваше життя веселішим? Мабуть, це дружелюбний пес, або товстий котик, а, можливо, хтось не уявляє життя без своєї морської свинки?.. Героїня нашої вистави Соня ніколи не могла б і подумати, що у неї вдома поселиться справжній ДИКИЙ ЛИС!
І все це, звичайно, було б дуже круто… якби ліс, з якого втік наш герой Лис Марко, не опинився у справжній небезпеці! Отже, Соня і Марко збирають команду, яка зможе захистити ліс від вирубки, природу від сміття, а тваринок від загибелі…
Якщо тобі небайдужа доля нашої планети - приєднуйся до команди рятівників! Місце зустрічі – Театр «Божа Корівка»! Бери з собою друзів та батьків, нам знадобиться підмога! Поспішай! Час рятувати планету!
«Мій домашній дикий лис» продовжує серію пізнавально-розважальних казок від Театру «Божа корівка» , на цей раз на екологічну тематику. Юні глядачі дізнаються про правила поведінки на природі, про здоровий спосіб життя, а головне про любов і повагу до всього живого на Землі.

Ролі виконують:
Лис МАРКО – Данііл КІНО
Дівчинка СОНЯ – Марія КОЛЮШКО, Поліна КІНО
Бобр БОБРОВИЧ – Антоніо МАРДЖИНЕДА, Олексій ГРУДІЙ
Білка – Антоніо МАРДЖИНЕДА, Олексій ГРУДІЙ

Для дітей від 4 до 10 років

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль Мій домашній дикий лис - Театр Сонечко Центру мистецтв Новий український театр. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн