Інстинкт

Інстинкт

Ольга Кобилянська

Чуттєвий ескіз

Постановка, сценографія та музичне рішення – Віталій КІНО
Хореографія – Олена МАНЬКОВСЬКА
Музичний керівник вистави – Ілля РИБАЛКО
Хормейстер - Інна ЛУКЬЯНЕЦЬ
Костюми – Юлія КІНО
Бутафорія, декорації – Єгор СНІГИР, Юлія КІНО
Світло – Єгор СНІГИР
Звукооператор - Євген ЮЩУК

 Здавна ні для кого не секрет, що відносини чоловіка та жінки будуються на їх природних ІНСТИНКТАХ. Чоловік-«мисливець» завжди мав на меті задовольнити свої сексуальні потреби та наплодити дітей (можна від різних жінок), а жінка-«мати» натомість бажала знайти захисника, створити родину. І для досягнення цих, м’яко кажучи,  інстинктивних потреб обидва зазвичай використовували ефемерну зброю  під назвою КОХАННЯ.
Все зрозуміло і просто. Але чому ж тоді на цьому ґрунті  виникає стільки непорозумінь та розчарувань? Чому ми можемо з легковажністю ставитись до «любовних» зв’язків, а потім несподівано зустріти когось, хто «зведе з розуму»? Що ж стоїть за цим містичним зв’язком? Чому хтось починає проникати у наші сни?  Може існує щось більше за інстинкти? Можливо, все ж таки, ЛЮБОВ – то щось інше…?
У чуттєвій, трохи містичній та небезпечно еротичній виставі режисера Віталія Кіно за творами загадкової Ольги Кобилянської, актори НУТу намагаються з’ясувати – чи винен у всьому лише ІНСТИНКТ.

Ролі виконують:
ГРИЦЬ – Єгор СНІГИР, Владислав СВЕДЕНЮК
АННА – Марія КОЛЮШКО, Віталія ПОЧЕВАЛОВА
ТУРКИНЯ – Ольга БІЛОНОГ, Марина ПАЩЕКУН
ТЕТЯНА – Ніна КИРЕЄВА, Софія ГОРДІЙЧУК
НАСТКА – Поліна КІНО
МАВРА – Юліана ЄВСТАФІЄВА, Наталя ЗАРУЦЬКА

Вистава - українською мовою.
Тривалість вистави 1 години 40 хвилин.

 

Bilethouse.com - Афіша театрів Києва. Квитки на виставу Інстинкт. Замовлення, доставка, бронювання квитків. Купити квиток онлайн