Три анекдоти на одну тему

Три анекдоти на одну тему

Три анекдоти на одну тему

Комедія-детектив про подружню зраду 

Режисура, рішення сценічного простору, музичне рішення – Віталій Кіно
Балетмейстер – Світлана Архипова
Художник по костюмах – Юлія Кіно
Музичний керівник вистави – Інна Лук’янець
Консультант з  техніки української мови – Ольга Куник
Світлове рішення – Єгор Снігир та Олександр Матвєєв
Літературний консультант – Ганна Кучеренко

В якості «анекдотів» про подружні зради театр обрав три оповідання трьох відомих письменників – українського – Панаса Мирного, російського – Антона Чехова, і європейського – Стефана Цвейга. Це «Лови», «Хористка» та «Страх». Всі ці оповідання в тій чи иншій мірі повествують про вічну тему людського буття – подружню невірність. Сюжети в них різні, але крім теми, на сцені Театру на Михайлівській вони об’єднані й однаковими персонажами – двома дивакуватими «шпиками-детективами», котрі й слідкують за недбайливими подружжями.

В спектаклі на таку небезпечну тему актори, влізаючи в шкуру своїх героїв, в їхнє життя, все ж залишають за собою право іронічно, з великою долею гумору, поглянути  на проблеми, якими стурбовані персонажі «Трьох анекдотів». 

В спектаклі дуже багато пластичних, танцювальних номерів. Артисти то поринають у циганський танок, то починають жити і рухатися в ритмі пристрастного танго.         Спектакль буде цікавий як молодим закоханим, так і парам зі «стажем». Велика імовірність того, що вони впізнають в героях «Анекдотів» кого-небудь з власних знайомих, а може і самих себе… Адже ж, хто без гріха!

Ролі виконують:
Аліса ГУР’ЄВА – Орися, Пані Колпакова, Фрау Ірена
Єгор СНІГИР або Іван ВОРОНИЙ – Костенко, Колпаков, Вагнер
Поліна КІНО  – Городянка, Хористка, Покоївка
Ольга БІЛОНОГ  або Ольга ФІЛОНЕНКО – Городянка, Незнайомка
Олексій ГРУДІЙ або Олексій ВЛАСЕНКО –  Шпик зі стажем
Іван ВОРОНИЙ або Олег ЩЕРБИНА – Шпик-початківець

Вистава йде українською мовою
Тривалість 2 год. 20 хв.

 

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль Три анекдоти на одну тему - Театр на Михайлівській Центру мистецтв Новий український театр. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн