Золоте курчатко

Золоте курчатко

В. Орлов

Золоте курчатко

Казка-мюзикл

Режисер та художник - Віталій КІНО
Композитор та музичний керівник - Ілля РИБАЛКО
Балетмейстер - Світлана АРХІПОВА
Художник по костюмах - Юлія КІНО
Світло - Єгор СНІГИР

«У діда та баби знеслася курочка Ряба…» . Ця казкова «новина» відома всім дітям. Але уявіть, що «мишка не пробігла, хвостиком не махнула, яєчко не впало та й не розбилося…»! Ось тут все і почалось!!!
Точніше, з цього починається вистава «ЗОЛОТЕ КУРЧАТКО», яку пропонують юним глядачам та їх батькам актори Театру «Божья коровка». Події у казці розвиваються блискавично! Хитра Лисиця та її «товариш» Вовк заволоділи золотим яєчком… Незабаром на світ з’явилося гарненьке золотеньке Курчатко… Що чекає на нього? Як житиме воно на цьому світі? Хто замінить йому маму квочку?..
Відповіді на всі ці питання ви отримаєте в театрі "БОЖЬЯ КОРОВКА" Центру мистецтв "Новий український театр", на казці-мюзиклі «ЗОЛОТЕ КУРЧАТКО». І, як у справжньому мюзиклі, на вас чекають чудові пісні, запальні танці, яскраві костюми та… ВЕСЕЛІ РИМИ! Але все, все… годі! Більше не розкажемо нічого! Бо не вийде сюрпризу!
Поспішайте у казку!


Для дітей від 3-х  до 10-ти років

Тривалість вистави 1 год 05 хв

 

Bilethouse.com - Афіша Київ. Спектакль Золоте курчатко - театр на Михайлівській. Квитки - замовити, купити на сайті онлайн