Группа Виктор. Тур Цой-55 лет легенде

Группа Виктор. Тур Цой-55 лет легенде

Концерт для тих, для кого Цой і дотепер живий! 20 жовтня ПК КПІ, група «Віктор» заспіває для вас пісні кумира мільйонів.

21 червня 1962 року у Пітері з’явився на світ той, кому судилося стати легендою ще за життя. Масштаб особистості Віктора Цоя та його творчості неможливо переоцінити.

Цой співав про те, що близько й зрозуміло кожній людині, у яку б епоху вона не жила: про кохання, про життя та смерть, про чесність та сміливість.

І досі ще ніхто не сказав про ці речі краще й зрозуміліше, ніж він.

20 жовтня ПК КПІ відбудеться концерт, присвячений знаменній даті — 55-річчю чудового музиканта, поета, засновника групи «Кіно», художника, актора та кумира кількох поколінь Віктора Цоя!

При всій простоті, лаконізмі і мелодійній прозорості, пісні Цоя несуть в собі формулу таланту, секрет якої не розкритий до цих пір. Багато хто намагається копіювати його, багато хто намагається відгадати його таємницю, але доки ще ніхто не наблизився до розгадки ні на крок.

Група «Віктор» виявилась надзвичайно співзвучною внутрішньому світовідчуттю Віктора Цоя та є найкращім виконавцем пісень групи «Кіно».

Це єдина група, яка відверто й натхненно відображає дух та творчість групи «Кіно».

Вперше пісні Цоя звучатимуть для вас у супроводі симфонічного оркестру.

На вас чекає атмосфера змін, котра допоможе знов відчути дух справжньої свободи!