Большой Stand Up. Комисаренко, Амарян

Большой Stand Up. Комисаренко, Амарян

Вперше в Києві виступатимуть резиденти ВЕЛИКОГО STAND UP від Comedy Club Production!
5, 6 жовтня о 19:00 в Будинку Офіцерів невичерпний гумор від Слави Комісаренка та Гурама Амаряна.
Білоруський комік Слава Комісаренко та представник давнього роду Іраку єзидів Гурам Амарян є одними з найтоповіших та затребуваних стендап-артистів. Дві гумористичні протилежності, які максимально урізнобарвлять цей вечір.
Stand Up шоу – це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і цього разу приїжджають одні з найвідоміших стендаперів на території всього СНД.  Виступи відбудуться 6 жовтня в Києві та 7 жовтня в Харкові.

Слава Комісаренко – один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко здобув популярність та став одним з головних резидентів проекту STAND UP від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною . З однієї сторони, ці номери схожі на звичайні розсуди звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця та вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. При підготовці програм він ставить задачу не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні та важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтесь, наскільки багатий і якісний у Слави Комісаренка гумористичний арсенал.
Разом зі Славою їде ще один популярний комік проекту STAND UP від Comedy Club Production – Гурам Амарян! Гурам Амарян позиціонує себе як перший єзидський стендап-комік. Як він сам зазначає:  «Основною темою для виступів на даний момент є тема кавказців. Також я пишу про свій народ єзидів. Мені хочеться розповісти про це. У нас такий маленький народ, про який ніхто нічого не знає, а у нас так багато різних традицій. Я в цьому живу, в двох культурах. Я бачу величезну різницю в цьому і коли я розповідаю, людей шокує».

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.
Ви зможете розслабитися, посміятися від душі та отримати приємні спогади від концерту, адже сміх – це найкращий відпочинок!  Саме такий вечір очікує на глядачів 6 жовтня в Будинку Офіцерів на ВЕЛИКОМУ STAND UP від Слави Комісаренка та Гурама Амаряна!
Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською мовою. Рекомендовано особам від 16 років.